Вчера, 19.07.2017 г., Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ - Антоан Божилов се представи на ниво на Световното първенство по лека атлетика за хора с увреждания в Лондон и в дисциплината скок дължина, като завоюва 7-мо място в крайното класиране, с резултат 6.20 м и подобрявайки личното си постижение от 6.26 м. Напомняме, че 23-годишният параолимпиец стана седми и на троен скок с 12.99 м в понеделник, 17.07.2017 г. На 15-ти юли Антоан остана 12-ти в крайното класиране в дисциплината 100 м с 11.69 сек.

Най-младият ни плувец с олимпийски норматив и Спортен талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ – Петър Божилов, спечели Купа „Св. Марина" на провелия се близо 3-километров маратон в Созопол в началото на седмицата. В надпреварата се включиха рекорден брой участници – 75 от 14 населени места в страната.

Снимка: Петър Божилов и Борис Божилов