Боряна Калейн е абсолютна шампионка на турнир „Академик“

Сформира се нова група младежи, която да поеме в „Посока: Професия“

Младежите ще бъдат подкрепени както в личностен план с индивидуална мотивационна програма, така и в професионален.

Други

СПОРТНИТЕ ТАЛАНТИ ВЕСЕЛИН И МАРТИН ЖИВКОВИ С НАГРАДА ОТ ОСК „АКАДЕМИК“

Братята заслужиха награди от ОСК „Академик“ за спечелените медали от ХІ европейски детски лекоатлетически игри в Бърно през септември.

Други

Подкрепи проекта на Младежка банка Ловеч за намаляване на насилието в училище

Giving Tuesday е! Дари средства в подкрепа на намаляването на насилието в училище.

Други

ПЛУВНИТЕ СПОРТНИ ТАЛАНТИ С ШЕСТ ЗЛАТНИ МЕДАЛА ОТ ТУРНИР „СПРИНТ“

Любомир Калчев спечели втория кръг от Европейската купа по шорттрек за юноши

Други

ФРГИ отново е част от дарителската инициатива #GivingTuesday

ФРГИ се присъединява с дарителска кампания за намаляване на насилието в училищата на територията на община Ловеч.

Други

БОРЯНА КАЛЕЙН С ПРИЗ И ПЪРВИ МЕСТА НА КУПА „ДИЛЯНА“

Джудистът Ивайло Иванов с отлично представяне на Клубното първенство на Белгия

Други

ТЕОДОР ГЕОРГИЕВ С БРОНЗ ОТ ОТКРИТОТО ПЪРВЕНСТВО НА ХЪРВАТИЯ ПО ТАЕКУОНДО

Теодор Георгиев спечели бронзов медал от Откритото първенство на Хърватия по таекуондо

Други

СПОРТНИЯТ ТАЛАНТ НА „ЕВРОФУТБОЛ“ И ФРГИ ВИКТОРИЯ РАДЕВА Е ПЕТА В ПЪРВИЯ СИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА ЖЕНИ

15-годишната Виктория Радева стана пета в общото класиране при участието си в първия си международен турнир по шахмат само за жени в Браила.

Други

СПОРТНИЯТ ТАЛАНТ НА „ЕВРОФУТБОЛ“ И ФРГИ ЯНИНА СТАНЧЕВА Е ПЕТА НА ТУРНИРА ПО СПОРТНА СТРЕЛБА В СПЛИТ

В 14-то поредно издание на битката за Trоfej Salone 2016 Янина завърши 5-та на 10 м въздушна пушка.

Други

СПОРТНИЯТ ТАЛАНТ НА „ЕВРОФУТБОЛ“ И ФРГИ, ИВАН АЛМАДЖИЕВ С ПЕТ ЗЛАТНИ МЕДАЛА ОТ „ЗАМОРАТА“