Други

ВИКТОРИЯ РАДЕВА Е 9-ТА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ШАХ В РУСИЯ

Виктория Радева - Спортен талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ се класира на 9-то масто на Световното първенство по шахмат за юноши и девойки.

Други

ИВАН АЛМАДЖИЕВ С ОСЕМ ЗЛАТНИ МЕДАЛА ОТ ПЛУВНИЯ ТУРНИР „БРИЗ“

Янина Станчева спечели злато и бронз от Държавното първенство по спортна стрелба

Други

ТЕОДОР ГЕОРГИЕВ Е БАЛКАНСКИ ШАМПИОН ПО ТАЕКУОНДО

24-годишният състезател в категория до 74 кг. преодоля двама състезатели по пътя към титлата.

Други

На официална церемония изпращат първия випуск младежи от „Посока: Професия“

Утре на официална церемония в Стара Загора ще бъдат връчени сертификатите на 30-те младежи, участвали в проект „Посока: Професия“.

Други

МИКРОСЛАВ КИРЧЕВ И АНГЕЛ КОДИНОВ С ПО ПЕТ ЗЛАТНИ МЕДАЛА ОТ ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО

Мирослав Кирчев спечели пет златни медала от завършилия държавен индивидуален шампионат в Пловдив.