Три титли добави към колекцията си от отличия този сезон Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ – Антонио Иванов. На завършилия в неделя Национален индивидуален шампионат по лека атлетика за старша възраст той спечели златен требъл – на 100 метра, на 200 метра и в щафетата 4х100 метра. В неделя възпитаникът на Валя Демирева постигна личен резултат на 200 метра – 22.01 секунди, като остави след себе си Ангел Ангелов – „Локомотив“ Русе с 22.26 сек. и Марио Янев от АК „Джордан“ – 22.34 сек.

Преди това Антонио постигна 10.86 сек. на 100 метра, а квартетът на „Атлетик“ София бе най-бърз в щафетата 4х100 метра с време 42.93 сек. Следнего се класираха отборите на „Джордан“ – 43.73 сек. и КЛАСА – 44.29 сек.

Така Антонио добави три нови титли този сезон, след като в началото на юни стана шампион на същите дисциплини в първенството за младша възраст. Следващото му състезание е Балканският шампионат за юноши и девойки младша възраст в сръбския град Крагуевац от 02.07.2016 г.

Невероятен успех завоюва друг Спортен талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ – Стефани Музакова. Поморийката бе над всички в домашното си състезание – регата „Циклон“ и логично завърши първа в олимпийския клас „Лазер Радиал“. Втори в генералното класиране е Иво Тодоров от ОМК „Несебър 2000“, а трети е съотборникът му Георги Максимов. При девойките след Стефани се нареди Спортният талант през 2015 година – Мариела Николова от СК „Черно море Бриз“ Варна.