Спортният талант на ФРГИ и  „Еврофутбол“ – Натали Маринова, спечели златен и бронзов медал от международния турнир по художествена гимнастика, който се проведе на 07.11.2015 г. в Белград (Сърбия). Възпитаничката на треньора Николай Боев пребори конкуренцията на състезателки от още 21 клуба и се окичи с най-високото отличие в съчетанието си на топка в категория девойка старша възраст. За изпълнението си на обръч Натали („Академик“ Сф.) прибави бронз към колекцията си.

Друг Спортен талант на ФРГИ и „Еврофутбол“ – Марая Любенова, завоюва поредното си отличие тази година, след като грабна бронза от международния турнир по джудо „Илинден“, който се проведе в събота в столичната зала „Триадица“. В категория до 52 кг при девойките старша възраст Марая с лекота достигна до полуфинала след две победи на други българки с „ипон“, но там не успя да преодолее бъдещата шампионка от Турция. Въпреки това, в битката за третото място 15-годишната софиянка отново надигра състезателка на южната ни съседка с „ипон“ и така заслужи отличието. Турнирът „Илинден“ е най-големият който е организиран у нас в последните години, с близо 800 състезатели от 53 клуба от 12 държави.

На снимката: Натали Маринова и Николай Боев