Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ - Александра Георгиева се окичи с поредния си златен медал, този път от международния турнир по таекуондо от категория G1 Dracula Open, който се проведе от 15-ти до 16-ти ноември в Румъния. 14-годишният ни талант спечели в своята възрастова група след три победи – първо над румънка с 11-8, след това срещу гъркиня с 4-3 и на финала с изразителното 29-20 над представителка на Израел.

Друг наш Спортен талант - Радина Борисова спечели бронзово отличие в категория до 59 кг., след като загуби битката за влизане на финала от датчанка с 10-14.

Трети Спортен талант, но в плуването – Светлозар Николов бе най-бърз при мъжете на международния турнир по плуване „Пловдив“, който се състоя през уикенда. Заро регистрира най-бързото време на 400 м съчетано плуване с 4:18.09 мин (759 т.). Той спечели още титлите на 200 м съчетано (2:03.57 мин.) и на 200 м бруст (2:16.40 мин.), както и две с миксираните щафети.

Още един от Спортните ни таланти - Василики Кадоглу, се поздрави с отлично представяне, след като грабна два златни и един бронзов медал. Васи триумфира на 200 метра свободен стил с 2:10.02 мин и на 200 метра бътерфлай с 2:24.31 мин., а на 200 метра гръб е 3-та с 2:24.06 мин. Драматично завърши участието си в турнира Тиана Темелкова. Тя спечели два сребърни медала на 50 м (32.49 сек.) и на 200 м гръб (2:31.80 мин.), но изключително лошите условия на пловдивския басейн, както и претърпян инцидент преди състезанието й попречиха да завърши всички заявени от нея дисциплини.