Феноменални Спортни таланти на „Еврофутбол“ и ФРГИ във феноменални битки в името на българския спорт – няма други думи, които да опишат успехите на Александър Джорджев и Диана Петкова от изминалия уикенд!

Алекс стана балкански шампион в категория до 57 кг на провелото се от 9-ти до 12-ти ноември XIX Балканско първенство по таекуондо в Одрин, Турция. В турнира участват състезатели от осем държави и той се провежда под патронажа на Балкански таекуондо съюз и Турската федерация по таекуондо.

Диана Петкова обра златото на международния турнир "XIII Немо Къп 2017", провел се този уикенд (11 и 12.11.2017 г.) на 50 м басейн в Скопие, Македония. В надпреварата участваха стотици състезатели от балканските държави, а Диана бе безапелационна и в петте дисциплини, в които участва: на 50 м кроул с време 26.99 сек; на 100 кроул – с 59.54 сек; на 50 м бруст - 34.44 сек; на 100 м бруст - 1:16.31 мин; на 100 м делфин - 1:04.31 мин.

Калина Христова, още един Спортен талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ, участва в Откритото първенство по тенис на маса за младежи и кадети в Будапеща, Унгария (07-13.11.2017 г.). Калина се включи в горната възрастова група, заедно с още 91 девойки. За съжаление, тя загуби и четирите си индивидуални срещи срещу по-високо ранкирани състезателки от цяла Европа. В отборния турнир също записа две загуби от състезателки от Китайско Тайпе и Беларус. В турнира за двойки Калина и партньорката й Ивет Илиева постигнаха една победа и загуба на 1/16-тина финала.