Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ - Боряна Калейн спечели златен медал в многобоя и на отделните уреди на 11-тия международен турнир „Крисмъс къп” по художествена гимнастика, който се проведе на 10-11.12.2016 г. в Загреб (Хърватия). По регламент на турнира се играят четири уреда за многобой и четири за финали, като при жените съчетанията са на обръч, топка, бухалки и лента. Боряна представи своя клуб „Левски Триадица”. В последните седмици тя грабна златните медали на турнирите „Диляна Прима“ в Пазарджик и „Академик” в София. Тя стана първа и в селекцията за определяне на нов национален отбор индивидуално.

Продължава невероятната форма на друг Спортен талант на българския букмейкър и ФРГИ – плувецът Петър Божилов. 16-годишният столичанин направи втора поправка на национален рекорд за юноши старша възраст само за седмица, след като на 09.12.2016 г. подобри 24-годишното върхово постижение на Петър Стойчев на 1500 метра свободен стил. На турнира „Коледна купа” в Патра (Гърция) той спря хронометрите на 15:47.90 мин (15:54.92 мин. предишен рекорд). Времето е покрит норматив за Световното първенство за младежи в САЩ, Европейски шампионат за младежи в Израел и турнир „Мултинейшън” в Гърция. Освен това Петър завоюва златните медали и на 400 м св. стил (04:01.69  мин.) и 200 м св. стил (01:56.01 мин.) в категория набор 2000 г.

Друг Спортен талант на „Еврофутбол” и ФРГИ – Милица Мирчева зае 30-о място при девойките до 23 години на Европейското първенство по кроскънтри в Чия (Италия), което се проведе на 11.12.2016 г. Българката преодоля разстоянието от  6 км за 20:47 мин, като се движеше в челната група в първата половина на дистанцията, но по-късно изостана. Шампионка стана София Енауи (Полша) с 19:21 мин, а другите два медала останаха за Ана Геринг (Германия) 19:24 мин. и Алис Райт (Великобритания) 19:42 мин. Мирчева бе вицешампионка в същата възрастова група преди 2 години на еврошампионата в Самоков. Милица е студентка в университета на Флорида в САЩ и прелетя океана специално за състезанието.

Още един от Спортните таланти на „Еврофутбол” и ФРГИ – Димитър Райкин може да се похвали с успех през уикенда. Дими се нареди на 2-ро място при кадетите в купа „Младост” - купа България ІІ-ри кръг по фехтовка. В групите той имаше 5 победи и една загуба. В първата елиминация 15-годишния софиянец постигна 15:11 срещу Петър Иванов. Във втората направи 15:12 срещу Стефан Нанкински. В оспорван полуфинал Дими победи с 15:13 Галин Генов. Във финала загуби от Даниел Трайков с 9:15.