Спортният талант  Мария Йовкова грабна три златни медала от Държавно отборно и индивидуално първенство по тенис на маса

Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ - Мария Йовкова грабна три златни медала от Държавно отборно и индивидуално първенство по тенис на маса за младежи и девойки до 21 г., което се проведе от 31.05 до 02.06. в Пловдив. Тя се стъпи на най-горното стъпало на почетната стълбичка след успех на сингъл, двойки девойки, както и в отборната надпревара.

Друг Спортен талант – Румина Кирчева, също триумфира със златото, този път на турнира по таекуондо „Кондор къп“. Това стана точно в Деня на детето в София, като Руми спечели убедително първо с 26:2, а във финала би с 22:2. В надпреварата се впуснаха, близо 550 участника от 4 държави.

Още един талант на българския букмейкър и ФРГИ - Константин Василев, се справи подобаващо на състезание през уикенда. На провелия се Национален шампионат по лека атлетика за ст. възраст той се класира на 4-то място на 300 метра с препятствия, а на 5000 метра е 8-ми.