Научи как да подобриш работата на твоята организация чрез Office 365, Power point, Access и Excel.

Регионално състезание по роботика събра ученици от 5 български града

Инициативата е част от програма „Роботика за България“ на SAP Labs България, реализирана в партньорство с ФРГИ

Плувец и триатлонист в оспорвана битка за Спортен талант на публиката

Гласуването за „Спортен талант на публиката“ продължава до 14.05.2017 г.

Актуално

Пет титли за Диана Петкова и Петър Божилов от Балканиадата по плуване

Таня Звискова постигна нов национален рекорд за България в отборното класиране на силния международен турнир по спортна стрелба в Чехия.

Актуално

Злато за Александър Джорджев от „Купата на президента" в Атина

Стефани Музакова постигна спечели първо място в генералното класиране в клас „Лазер Радиал“ на международната регата „Порт Бургас – Бургаска ветроходна седмица“.

Актуално

Журналисти срещат ученици от цялата страна за четвърти път

Срещите стартират през месец май, а в тях ще вземат участие ученици от 24 училища от 22 населени места на страната.

Актуално

Традиционният Ден на НПО: Технологии за добри каузи е с нов формат тази година

През 2017 г. ежегодният Ден на НПО има нов формат - максимално удобен и полезен за работещите в сектора.

Актуално

Изберете Спортния талант на публиката на „Еврофутбол" и ФРГИ

Всеки може да подкрепи един измежду 84-те състезателя, които са включени в допитването.