Актуално

Стартира най-голямата социално отговорна инициатива на Лидл България – „Ти и Лидл за по-добър живот“

От 1-ви май до 25-и юни компанията ще отделя по 3 стотинки от всеки касов бон, като със събраните средства ще финансира социално значими проекти в цялата страна

Актуално

Предстои откриването на най-новата финансираща програма „Ти и Лидл за по-добър живот“

Представители на граждански организации от София и региона могат на научат повече за програмата по време на откриващото събитие.

Други

Пет национални рекорда за плувните спортни таланти на „Eврофутбол“ и ФРГИ

Ивайло Иванов се класира на 7-мо място в категория до 81 кг. на Европейското първенство по джудо във Варшава.

Други

Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ Димитър Исаев с бронз от Амстердам

Мария Делчева постигна две победи и две загуби на Европейско лично първенство по бадминтон

Други

Победи за спортните таланти на старта на европейските по шахмат и бадминтон

Трима Спортни таланти на „Еврофутбол“ и ФРГИ мерят сили по европейските терени по време на великденските празници.

Други

Четири медала и два национални рекорда за плувните спортни таланти на „Еврофутбол“ и ФРГИ

Стефани Музакова спечели 37-мата международна регата „Бриз“ в клас „Лазер Радиал“ при жените.