НПО и читалища могат да получават дарение на софтуер от ТехСуп България

През 2015 г. 192 неправителствени организации и читалища са получили дарение на лицензиран софтуер от ТехСуп България.

Други

ТЕОДОР ГЕОРГИЕВ С БРОНЗ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА СТУДЕНТИ ПО ТАЕКУОНДО

Това е пореден успех на 25-годишния спортист, който тази година има сребро от турнир в Австрия клас G1.

Други

ШЕСТ ЗЛАТНИ МЕДАЛА ЗА СПОРТНИТЕ ПЛУВНИ ТАЛАНТИ НА „ЕВРОФУТБОЛ“ и ФРГИ

Иван Алмаджиев с два рекорда за 15-годишни от Държавното първенство

Други

ЯНИНА СТАНЧЕВА СЪС ЗЛАТО ОТА ГРАН ПРИ В НОВИ САД ПО СТРЕЛБА

Състезателката спечели златния медал в дисциплината 50 метра легнал на малокалибрена пушка от турнира Гран при в Нови Сад.

Други

Ловеч е новият домакин на пътуващата изложба на ФРГИ - „Пазители и традиции“

От 18 юли „Пазители и традиции“ гостува на Регионалната библиотека „Проф. Беньо Цонев“ в Ловеч.

Други

АНТОНИО ИВАНОВ С 14-ТО ВРЕМЕ НА ПОЛУФИНАЛИТЕ НА ЕВРОПЕЙСКОТО

Веселин Живков с 9-ти резултат на турнир в Патра

Други

АНТОНИО ИВАНОВ СЕ КЛАСИРА ЗА ПОЛУФИНАЛИТЕ НА 100 МЕТРА НА ЕВРОПЕЙСКОТО

17-годишният столичанин финишира на 4-то място във втора серия с време 10.96 сек.

Други

ПЕТЪР БОЖИЛОВ С НОВ НАЦИОНАЛЕН РЕКОРД НА 800 МЕТРА СВОБОДЕН СТИЛ

Виктория Радева завърши на 8-мо място от 34 отбора с тима на Ираклион в шампионата по шахмат на Гърция.